SPRÁVCE MAJETKU

Pracovní místo ( SPRÁVCE MAJETKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se správou majetku a majetkových souborů ve výrobní společnosti včetně samotného řízení útvaru údržby strojů a zařízení?

Vyznáte se v předpisech v rámci správy majetku, bezpečnosti při práci, požární ochrany, ekologie a odpadového hospodářství?

Dynamicky se rozvíjející společnost v jihomoravském kraji hledá do svého týmu nové kolegy:

SPRÁVCE MAJETKU VE STROJÍRENSKÉ FIRMĚ

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za spravování majetku (movitý i nemovitý) a technické vybavení
· Zodpovědnost za odpadové hospodářství a firemní ekologii
· Zodpovědnost za revize, opravy, úklid
· Zodpovědnost za jednání s dodavateli v oblasti služeb pro správu budov a služeb v oblasti údržby strojů a zařízení

POŽADUJEME:

· SŠ vzdělání – technický směr
· Zkušenosti se správou majetku a z oblasti údržby (strojní údržba)
· Schopnost samostatně pracovat, dobrá organizace pracovních povinností
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna)
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za