PROJECT LEADER

Pracovní místo ( PROJECT LEADER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s vedením zákaznických projektů v oblasti strojírenství (zakázková výroba)? Je Vaší silnou stránkou dodržování časového harmonogramu, jste zodpovědný člověk se smyslem pro detail a víte jak motivovat projektový tým k úspěšným výsledkům?

Významná společnost se stabilním postavením na trhu hledá do svého týmu zajímavého kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – STROJÍRENSTVÍ (od 35.000,- Kč)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zpracování projektů od jejich vzniku (příprava podkladů, realizace, výroba)
· Zodpovědnost za organizaci práce týmu (konstruktérů, technologů, dělníků)
· Cíl: odevzdat produkt zákazníkovi včas a očekávané kvalitě
· Komplexní péče o projekty zákazníků a jejich vyhodnocování
· Podněcovaní týmu k lepším výsledkům, k dodržování harmonogramu a k efektivitě
· Péče o příslušnou dokumentaci a reporty

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání technického směru
· Zkušenosti s koordinací projektů (ideálně zakázková výroba
· Zkušenosti s vedením týmu (min. 5 lidí)
· AJ nebo NJ na aktivní úrovni PODMÍNKOU
· Aktivní přístup k pracovním povinnostem a k řešení situací
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Pružná pracovní doba
· Různorodé projekty
· Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení projektů)
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna)
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopis