Dělník/ce

  • Kromeriz

Pracovní místo ( Dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Operátor/ka výroby - Kroměříž - až 15 500 Kč

Požadavky - manuální zručnost
- předchozí praxe s montáží vítána - není ale podmínkou, zaučíme Vás!
- dobrý zrak
- spolehlivost Nabídka - nástupní hodinová mzda ve výši 76 Kč
- příplatky (noční 10 %, odpolední 3 Kč/hod.)

Bonusy
- osobní ohodnocení až 1 000 Kč/měsíc
- docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc
- bonus za kvalitu až 1 000 Kč/měsíc

Další benefity
- příspěvek na závodní stravování (55 % z ceny oběda)
- možnost výběru směnného provozu: třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) nebo nepřetržitý provoz (denní 6-18, noční 18-6)

- práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost Pracovní náplň - kompletace a montáž plastových komponentů pro automobilový průmysl (panely autorádií s tlačítky)
- vizuální kontrola Poznámka Vhodné pro absolventy.

Nástup ihned nebo dle dohody.