EXTERNÍ ODHADCE NEMOVITOSTÍ

Pracovní místo ( EXTERNÍ ODHADCE NEMOVITOSTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro významnou světovou banku hledáme kandidáty na pracovní pozici Odhadce nemovitostí. Dáváme šanci jak začínajícím, tak i zkušenějším kandidátům.
ODHADCE NEMOVITOSTÍ – NÁSTUP IHNED – OLOMOUC, PŘEROV, PROSTĚJOV

NÁPLŇ PRÁCE:

• Oceňování nemovitostí (především rodinné domy a byty) pro hypoteční úvěry
• Komunikace s klientem
• Komunikace s institucemi
• Vytváření zpráv o stavu výstavby

POŽADUJEME:

• SŠ / VŠ vzdělání (ekonomické, stavební, technické – obor oceňování nemovitostí)
• Praxe v oboru oceňování nemovitostí a přehled v oblasti realit
• Aktivní a flexibilní přístup
• Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

• Spolupráce se silným partnerem
• Neustálý přísun zakázek
• Získání zkušeností a zvýšení kvalifikace
• Rozvoj znalostí v oblasti oceňování

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html.