MISTR / MISTROVÁ

Pracovní místo ( MISTR / MISTROVÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s vedením týmu v oblasti výroby?
Umíte motivovat pracovníky a máte organizační schopnosti na vysoké úrovni?

Mezinárodní firma, působící v 34 zemích, orientovaná na svůj cíl vytvářet co nejlepší řešení pro své zákazníky, hledá cílevědomého a proaktivního kandidáta, se smyslem pro detail, na pozici:

MISTR VÝROBY (OLOMOUCKÝ KRAJ)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za vedení týmu a organizace úkolů (ve 3-směnném provoze)
· Zodpovědnost za plynulý chod výroby a plnění plánů ve stanoveném čase
· Hodnocení výsledků, zvyšování efektivity práce týmu, motivování pracovníků
· Školení nových zaměstnanců (vstupní školení)
· Zajišťování bezpečnosti při práci
· Vedení příslušné dokumentace a reporty pro vedení

POŽADUJEME:

· SŠ vzdělání (strojírenský / technický směr)
· Zkušenosti s vedením týmu (prokazatelné výsledky s řízením výroby, plnění plánů)
· Znalost technických výkresů
· Znalost BOZP
· Zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační, manažerské i organizační schopnosti
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Zajímavé finanční ohodnocení
· 5 týdnů dovolené
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Místo pracoviště: Olomouc
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že