Technik BOZP

Pracovní místo ( Technik BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba - automotive
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Kompletní zodpovědnost za BOZP, PO a hygienu práce ve výrobním podniku
- Neustálé vylepšování povědomí o bezpečnosti práce mezi zaměstnanci společnosti
- Spolupráce se zaměstnanci napříč firmou
- Komunikace se zahraničními pobočkami a vedením
- Přenos požadavků legislativy a mateřské společnosti do interních procesů

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání - technický směr výhodou, nebo SŠ vzdělání s praxí
- Zkušenosti s BOZP a PO výhodou
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Znalost MS Office
- Systematický přístup, komunikativní dovednosti

NABÍZÍME:
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.