Technik industrializace

Pracovní místo ( Technik industrializace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici:

ODVĚTVÍ: výroba - automotive
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spolupráce na technické přípravě nových projektů
- Návrhy nových strojů - resp. jejich částí
- Modifikace stávajících zařízení
- Spolupráce s dodavatelskými firmami
- Řízení dodavatelů strojů
- Řízení transferů technologií do závodu – technická část

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost technické a výkresové dokumentace
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Komunikativní znalost AJ výhodou
- Znalost MS Office
- Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost
- Organizační schopnosti
- Pozice vhodná pro i pro absolventy VŠ technického směru

NABÍZÍME:
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.