ZKUŠENÁ ASISTENTKA DO ÚČETNICTVÍ s NĚMČINOU, Praha 5

  • Praha 5

Pracovní místo ( ZKUŠENÁ ASISTENTKA DO ÚČETNICTVÍ s NĚMČINOU, Praha 5 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí získat profesní zkušenost v oblasti FINANCÍ - ÚČETNICTVÍ.

Náš klient, MODERNÍ IT společnost na PRAZE 5, hledá nové členy týmu, kde využijete své znalosti NĚMECKÉHO jazyka na denní bázi. Vaší zodpovědností a náplní práce bude:

- vystavování faktur
- evidování a kontrolu plateb
- urgence včasných úhrad a nedoplatků
- kalkulace
- kontrolu údajů v systému
- vytváření reportů a přehledů
- archivaci dokumentů
- upozorňování na chyby nebo nesrovnalosti
- komunikaci s projektovými manažery a zákazníky.

A to určitě není všechno, proto hledáme člověka, co se rád učí novým věcem.

Pracovní doba 9:00 - 18:00 hodin, plný pracovní úvazek.

Lokalita: Praha 5