Specialista personálního oddělení - ŘÍČANY

Pracovní místo ( Specialista personálního oddělení - ŘÍČANY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s oblastí personalistiky a umíte se orientovat v pracovním právu? Jste vůdčí osobnost a nebojíte se nastavovat nové postupy? Rádi si práci zorganizujete a máte vysoké pracovní nasazení? Pokud ANO, neváhejte se přihlásit na pozici SPECIALISTY PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ!

A co bude náplní práce Specialisty personálního oddělení?

* Řešení veškeré personální agendy
* Zpracování podkladů pro měsíční výkazy
* Řešení personálních projektů
* Nastavování procesů, vytváření nových postupů
* Správa personálního webu

LOKALITA: Říčany
MZDA: dle zkušeností
NÁSTUP: Ihned/dohodou