Administrativní asistent/ka

Pracovní místo ( Administrativní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví tě práce v administrativě a chceš se stát součástí stabilní a prestižní společnosti? Když je potřeba, nebojíš se mluvit anglicky? A zároveň chceš získat novou, velmi atraktivní zkušenost do svého CV?

Neváhej a své CV nám hned zašli!

Co bude náplní tvé práce?

* Organizační a administrativní podpora určenému týmu
* Příprava podkladů dle požadavků (dopisy, kompletace a tisk smluv a jejich návrhy)
* Úprava dokumentů, formátování dle daných norem (v MS Word), korektury
* Vyřizování korespondence, telefonických hovorů
* Vedení a uzavírání spisů
* Organizace pracovních schůzek, cest a následné vyúčtování
* Ad hoc úkoly

Nástup: Možný ihned
Lokalita: Praha 1
Mzda: 30 - 35 000 Kč/měs. dle zkušeností