ACCOUNT MANAGER / KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovní místo ( ACCOUNT MANAGER / KEY ACCOUNT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás nejvíce baví na obchodní pozici?
Setkávání se se zákazníky a hledání nových příležitostí?
Prezentace technických řešení pro klienty?
Vyjednávání cenových a obchodních podmínek?
Radost z dosažených výsledků?

Mezinárodní firma, působící v 34 zemích, orientovaná na svůj cíl vytvářet co nejlepší řešení pro své zákazníky, hledá právě Vás – ambiciózního, cílevědomého a aktivního kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí
· Péče o portfolio stávajících klientů
· Prezentace firmy a jejich produktů u zákazníka
· Vyjednávání obchodních podmínek - analýza potřeb zákazníka, cenotvorba a hledání vhodných řešení pro zákazníky
· Marketingové aktivity a orientace v průzkumech
· Vedení příslušné dokumentace

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání
· Zkušenosti z obchodní pozice PODMÍNKOU
· Aktivní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
· Technické myšlení VÝHODOU
· Dobrá znalost MS Office
· Proaktivní přístup k práci, orientace na cíl a výsledky
· Flexibilita, dobré organizační schopnosti
· Schopnost obchodního vyjednávání a perfektní prezentační dovednosti
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení
· Služební automobil, mobil, notebook - i pro soukromé účely
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Pravidelné porady a vzájemná podpora
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele
· Práce v přátelském kolektivu
· Mís