Finanční obchodní partner

Pracovní místo ( Finanční obchodní partner ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste finanční analytik nebo controller, kterému chybí možnost prezentace a obhajoby své práce? Hledáte možnost participovat na projektech a mít klíčový vliv na rozvoj obchodu? Co takhle chopit se v roce 2019 nové výzvy a posunout se dál?

Exkluzivně Vám nabízíme možnost stát se součástí globálního finančního týmu zkušených expertů, příležitost implementovat Vaše zkušenosti v oboru financí na nadnárodní úrovni, v rámci samostatné pozice, která mimo zajímavého ohodnocení přináší prostor k růstu a dalšího vzdělávání!

Jako FINANCE BUSINESS PARTNER budete zodpovídat za:

- odbornou podporu klíčových partnerů a finančních týmů společnosti
- rozhodování a profesionální poradenství v oblasti finančního reportingu a analýz
- srozumitelná specifikace finančních ukazatelů
- zajištění pravidelné komunikace a vazby na svěřené business partnery
- vykazování výnosů
- měsíční závěrkové operace
- controlling nákladů
- identifikace a implementace finančních procesů, vedoucích k růstu
- budgeting, forecasting
- participace na interním i externím auditu
- denní komunikace napříč regiony