Asistentka v centru Prahy

Pracovní místo ( Asistentka v centru Prahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máš zkušenosti s administrativou a zajímá tě prostředí mezinárodní farmaceutické společnosti?

Jsi komunikativní, spolehlivá a organizovaná?

Pokud ano, hledáme právě Tebe! Nabízíme práci v dynamickém kolektivu prestižní farmaceutické společnosti přímo v centru Prahy.

Náplní Tvé práce bude:

- administrativní a organizační podpora týmu
- zpracování dokumentace a pravidelný reporting
- organizování meetingů
- telefonická komunikace a spolupráce s kolegy a dodavateli
- spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
- pomoc při akcích obchodního oddělení
- a jiné

Lokalita: Praha centrum
Nástup: ihned