Disponent logistiky

Pracovní místo ( Disponent logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Stříbrsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Přijímání požadovaných zakázek
- Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby, dispozice prodeje
- Plánování a řízení zakázek
- Vystavování výrobních zakázek
- Sledování a kontrola průběhu zakázek
- Příprava k expedici
- Sledování stavu zásob materiálu v systému
- Péče o odbytová a dodací kmenová data
- Reporting vedoucímu logistiky

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxe v oblasti logistiky min. 1 rok podmínkou
- Komunikativní znalost NJ podmínkou, případně možné nahradit pokročilou AJ a bohatou praxí v oboru
- Znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni

NABÍZÍME:
- Uplatnění ve stabilní, stále rostoucí společnosti
- Příspěvek na stravování
- 13. - 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- Vzdělávací kurzy
- Věrnostní bonusy

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.