Vedoucí controllingu oddělení Supply Chain #Pivo

Pracovní místo ( Vedoucí controllingu oddělení Supply Chain #Pivo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rád/a pivo a rozhodně by Vám nevadilo být součástí mezinárodního pivovarského řetězce?

Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti? Pokud tyto zkušenosti máte z FMCG firmy, máte velkou výhodu.

Momentálně obsazujeme vedoucího týmu controllerů, jehož náplní práce bude:

* Kontrola rozpočtu a finančních nákladů
* Příprava a realizace plánů pro finanční rozvoj společnosti
* Analýza trhu, návrh strategie
* Vedení týmu finančních kontrolerů a zajištění jejich rozvoje
* Hledaní nových příležitostí, prezentace značky
* Tvorba reportů

Nástup: Dohodou
Lokalita: Praha