Junior účetní - Praha (západ) až 35 000 Kč

Pracovní místo ( Junior účetní - Praha (západ) až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Tě práce s čísly a tabulkami? Pak hledáme právě Tebe!

Je zde skvělá příležitost stát se součástí aktuálně budovaného týmu v nově vzniklém závodě. Jde spíše o menší závod rodinného typu. Hledáme schopné a zkušené kandidáty na pozici ACCOUNTS CLERK / JUNIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce:
- příprava podkladů pro externí účetní
- fakturace, řešení pohledávek, závazků
- vyřizování příchozích telefonátů
- kontrola účetní knihy
- kontrola správnosti cen výrobku

Lokalita: Praha - Hostivice (Skvělá dopravní dostupnost ze Zličína - bus)
Mzda: 28 - 35 000 Kč/měs. dle zkušeností kandidáta
Nástup: Listopad - prosinec 2018