Právní asistent/ka, vhodné pro absolventy!

Pracovní místo ( Právní asistent/ka, vhodné pro absolventy! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš práci v centru Prahy? Vyhovovalo by Ti sídlo hned u Národní třídy?
Mluvíš dobře anglicky a nebojíš se prostředí advokátní kanceláře?

Pokud máš alespoň nějaké zkušenosti z administativy (i při škole), nic Ti nebrání se přihlásit na pozici Právní asistent/ka!

Co bude Tvojí náplní práce na místě Právní asistent/ka?
* Rešerše a právní analýza zadané právní problematiky (práce s aktuálními právními předpisy, judikaturou, komentářem)
* Příprava jednoduchých vyjádření soudům a ostatním orgánům
* Příprava plných mocí
* Překlady jednodušších dokumentů a revize překladů externě přeložených
* Ověřování a opisy dokumentů u notáře/czech point
* Záskok za recepční v době její nepřítomnosti

Co nabízíme my?
Kromě materiálních benefitů nabízíme příjemné pracovní prostředí, terasu pro letní obědy či kávy a dobrou dostupnost z MHD Národní třídy.... a mnoha dalšího.