Asistent/ka generálního ředitele #kosmetika

Pracovní místo ( Asistent/ka generálního ředitele #kosmetika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš zázemí mezinárodní společnosti, kde budeš moci využívat angličtinu na každodenní bázi? Je Tvým snem pracovat v kanceláři, kde budeš obklopen/a kosmetickými produkty?

Pokud máš již zkušenosti z asistentské pozice a zajímá Tě oblast marketingu, neváhej se přihlásit na pozici Asistent/ka generálního ředitele!

A co Tě bude na pozici Asistent/ka ředitele čekat?

* Vytváření etiket, organizace a správa testerů
* Objednávání produktů pro tým
* Správa interní databáze, zadávání dat
* Organizace kalendáře a meetingů
* Bookování letenek, hotelů
* Zařizování služebních cest vč. zpracování vyúčtování
* Organizace akcí pro týmy
* Tvorba objednávek produktů
* Příprava jednoduchých reportů, prezentací a překladů

Zaujali jsme Tě? Pošli svoje CV v českém i anglickém jazyce!

Nástup: Ihned
Mzda: 30 - 35 000 Kč/měs dle zkušenosti kandidáta
Lokalita: Praha 5