Bankovní poradce pro movitou klientelu

Pracovní místo ( Bankovní poradce pro movitou klientelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi? Máte praxi v bankovnictví a alespoň základní znalost investic a hypotečních úvěrů?

Chcete být součástí významné mezinárodní banky, která se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách ankety "banka roku" a patří k nejvyhledávanějším zaměstnavatelům v ČR?

Pokud ANO, velmi rádi Vám poskytneme detailní informace o pozici "Bankovní poradce pro movitou klientelu."

Vaší náplní práce na pozici Bankovní poradce pro movitou klientelu bude:

* Starost o svěřené porfolio klientů s cílem zajistit jejich komplexní obsluhu
* Akvizice nových klientů
* Vyhledání nových obchodních příležitostí
* Zodpovědnost za plnění obchodních cílů

MZDA: dle zkušeností
LOKALITA: Praha