Finanční účetní 35 000 - 45 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Finanční účetní 35 000 - 45 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte několik let zkušeností z účetního oddělení? Angličtina Vám nedělá problém a chcete pracovat v mezinárodním prostředí s řadou zajímavých benefitů? Pak hledáme právě Vás!

Finanční účetní - až 45 000 Kč/měs. dle zkušeností kandidáta

Co bude náplní Vaší práce?

- účtování a správa pokladny a bankovních výpisů
- účtování a správa služebních cest a kreditních karet
- účtování přijatých a vydaných faktur
- komunikace s dodavateli
- spolupráce s hlavní účetní na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách
- ad hoc reportování

Mzda: 35 - 45 000 Kč/měs. dle zkušeností kandidáta
Nástup: ihned
Dopravní dostupnost: Z Prahy ze Smíchovského nádraží bus 317 (50 min)