Elektromechanik

  • Teplice

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Informace o pracovním místě
- Navrhování oprav strojů, provádění údržby strojů, seřizování
- Diagnostika a odstraňování závad
- Údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství
- Vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení
- Práce ve vícesměnném provozu
Požadujeme
- Vzdělání: SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
- Platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
- Praxi v oboru, nejlépe ve výrobní společnosti
- Samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem
- Znalost technické dokumentace, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
- Uživatelská znalost PC
- ŘP sk. B VÝHODOU
Nabízíme
- zázemí stabilní menší společnosti
- stabilní dlouhodobé zaměstnání
- zaměstnanecké benefity
- přátelský kolektiv
- ranní směny
- atraktivní mzdové ohodnocení

Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com

602193941