Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme proaktivní a pracovité ÚČETNÍ. Práce v SAPu Vám nedělá problém? Ovládáte excelové funkce a také kontingenční tabulky? Máte komunikativní znalost anglického jazyka? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Na pozici ÚČETNÍ budete mít na starost zejména:

- odpovědnost za měsíční ...

Další volná místa

FINANČNÍ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ JUNIOR POŽADUJEME: - spolehlivost - pečlivost - ochota učit se nové věci NABÍZÍME: - po zaučení možnost 1 dne home office Zaměstnanecké výhody: školení HLÁSIT SE: Švarcová Martina Mgr., e-mail: ...
Intras Consulting, a.s. Most, Inzerováno před 3 dny

mzdový/á účetní / personalista místo výkonu práce - Kožlany Náplň práce: Agenda mzdového účetnictví (evidence docházky, mezd, odvodů, srážek, exekucí); Výkaznictví a komunikace s úřady; Měsíční účetní kontrola zaúčtování mezd; Jednání s agenturami práce; Nábor zaměstnanců ...
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. Kožlany, Inzerováno před 3 dny

účetní Způsob kontaktu: - e-mailem: vitova@vikaflex.cz Požadavky: - 5 let praxe Místo výkonu práce: S.K. Neumanna 280, Svatava 357 03 Volné místo účetní pro lokalitu Svatava.
VIKAFLEX s.r.o. Svatava, Inzerováno před 3 dny