Grafton Recruitment s.r.o. Účetní

Účetní

Pracovní náplň
Jste účetní se zkušenostmi z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny?

Právě hledáme kandidáty na pozici ÚČETNÍ pro mezinárodní společnost. Vašimi hlavními úkoly bude:

- účtování a správa pokladny a bankovních výpisů
- účtování a správa služebních cest a kreditních karet
- účtování přijatých a vydaných faktur
- spolupráce s finančním manažerem na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách
- příprava podkladů pro zpracování mezd včetně sociálního a zdravotního pojištění a dani z příjmu
- spolupráce s externím dodavatelem na zpracování mezd

Požadavky
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v účetnictví min. 3 roky
- samostatnost, spolehlivost, schopnost vysokého pracovního nasazení
- MS Office (zejména Excel)
- komunikativní angličtina

Nabízíme
- 5 týdnů dovolené
- příspěvěk na dopravu (až 6 tis. Kč ročně)
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- Multisport karta
- jazykové kurzy
- penzijní připojištění
- flexibilní pracovní doba - core hours 9:30 - 15:00

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 0 - 45000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.