Ředitel unikátního projektu #absolvent

Pracovní místo ( Ředitel unikátního projektu #absolvent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rád by jsi zúročil zkušenosti nabyté studiem v zahraničí? Nově vznikající nadace, která podporuje studenty na prestižních zahraničních univerzitách, hledá manažera, které ji povede.

Tvojí náplní práce bude:

* vedení nadace
* organizace akcí, eventů
* rozdělování financí
* komunikace s ...

Další volná místa

Provozní ředitel hotelu Kontakt: Nováková Helena Ing., e-mail: helena.novakova@windsor-carlsbad.cz Nabízíme práci provozního ředitele hotelu. Volné místo provozní ředitel hotelu pro lokalitu Karlovy Vary.
Windsor Spa Hotel s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

ZÁSTUPCE ŘEDITELE Kontakt: Hromádková Pavlína Mgr., tel.: 608807807, e-mail: pavlina.hromadkova@euroinstitut.cz Škola vzdělává dospělé žáky v zařízeních sociálních služeb. Náplní práce zástupce ředitele je odpovědnost za studijní oddělení, organizace výuky, přímé ...
Střední škola Euroinstitut v Karlovarském kraji Jáchymov, Inzerováno před 3 dny

Učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování Přijme učitele/učitelku odborných předmětů střední školy a praktického vyučování na plný úvazek na dobu určitou od 1.5.2019 do 30.6.2019 pro výuku předmětů: - technologie - úvazek 0,476 (tj. 10 vyučovacích hodin týdně) - stolničení - úvazek 0,405 ...
Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace Mariánské Lázně, Inzerováno před 4 dny