Grafton Recruitment s.r.o. Administrativní asistent/ka, 25-35 000 Kč/měs.

Administrativní asistent/ka, 25-35 000 Kč/měs.

Pracovní náplň
Máme několik otevřených pozic pro ASISTENTY/ASISTENTKY v prostředí mezinárodních společností.

Hledáme někoho, kdo bude pravou rukou a bude poskytovat podporu různým týmům v odvětvích - FARMACIE, PRÁVO, RETAIL, SDRUŽENÍ a jiné.

Pokud máte zájem a splňujete požadavky, neváhejte zaslat svoje CV.

Náplň práce:
* Podpora týmu
* Poskytování asistence top managementu
* Organizace kalendářů, pracovních cest a schůzek
* Související administrativa a plnění ad hoc úkolů
* Spolupráce při organizaci akcí, eventů, vánočních večírků atd.

MÍSTO VÝKONU: Praha
MZDA: 25-35 000 Kč/měs., dle zkušeností
NÁSTUP: Dle dohody

Požadavky
* Anglický jazyk na úrovni min. B1
* Praxe v administrativě alespoň 1 rok
* Výborné organizační schopnosti
* Schopnost rychle se učit
* Reprezentativní vystupování
* Samostatnost, flexibilita
* Pečlivost a pozitivní přístup k práci

Nabízíme
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Bonusy/prémie
* Firemní akce
* Vzdělávací kurzy/školení

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Administrativní asistent/ka, 25-35 000 Kč/měs.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Plat 25000 - 35000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.