Asistent/ka galeristy s možností cestování

Pracovní místo ( Asistent/ka galeristy s možností cestování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás oblast umění a prostředí galerie je Vám blízké?
Mluvíte výborně anglicky a máte zkušenosti z asistentské pozice?

Nevadí Vám nepravidelná pracovní doba a cestování jak po Praze, celé ČR a ani do zahraničí?

Budete náš člověk!

A co Vás na pozici asistenta/asistentky galeristy bude čekat?
* Administrativní a organizační podpora
* Organizace kalendáře
* Organizace pracovních cest
* Rezervace letenek, hotelů, restaurací
* Občasný doprovod na zahraniční pracovní cestu
* Další ad-hoc úkoly

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete Vaše CV v českém i anglickém jazyce!

Mzda: Dle zkušeností kandidáta
Nástup: Dle dohody
Lokalita: Praha 1