Recepční s možností pořádání akcí, Praha 4

Pracovní místo ( Recepční s možností pořádání akcí, Praha 4 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste rád/a pracovně vytížen/a, máte rád/a přehled o dění ve společnosti a toužíte organizovat?

Pro našeho klienta - farmaceutickou společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici asistent/ka marketingu s velkým rozsahem pracovních povinností - od fungování na recepci po organizaci ...

Další volná místa

Recepční hotelu Ubytování hotelových hostů, práce s hotelovým rezervačním systémem HORES, vystavování hotelových faktur, komunikace s hotelovými hosty.
Ingtours, cestovní kancelář spol. s r. o. Harrachov - Krkonoše, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Recepční v hotelu Pracovní poměr je na dobu určitou 1 rok a je následně prodlužován dle ZP Požadujeme : středoškolské vzdělání výhodou komunikační znalost německého a ruského jazyka Nabízíme : možnost karierního postupu u společnosti rozvojové programy v oblasti Vaší ...
Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. Mariánské Lázně, Inzerováno před 3 dny

Recepční Místo výkonu práce: Klíčová 167/4, Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 12ti hodinové směny krátký x dlouhý týden, střídání ranních a nočních směn: ranní směna 6:00 - 18:00 hod, noční směna 18:00 - 6:00 hod. Náplň práce: ...
Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně Mariánské Lázně, Inzerováno před 3 dny