Grafton Recruitment s.r.o. Junior Research Analyst, vhodné pro absolventy!

Junior Research Analyst, vhodné pro absolventy!

Pracovní náplň
Baví Tě vyhledávání informací na internetu? Umíš zpracovávat data v Excelu? Využití anglického jazyka na každodenní bázi pro Tebe bude velkou motivací?

Tak to jsi správný člověk do research týmu!

Pro našeho klienta - consultingovou společnost mezinárodního rázu - hledáme junior analytika, jehož hlavní náplní práce bude:

* Vyhledávání informací a dat, sběr a vyhodnocování
* Tvroba prezentací pro klienty v ČJ i AJ
* Práce s Excelem a dalšími MS Office programy na každodenní bázi
* Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti (i v AJ)

Zaujali jsme Tě? Zašli svoje CV v české i anglické verzi!

Lokalita: Praha 1
Nástup: Možný ihned
Mzda: Dle Tvých zkušeností

Požadavky
* Vysokoškolské vzdělání (min.ukončený bc. program)
* Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
* Pokročilá znalost Excelu (kontingenční tabulky, rozsáhlé databáze, etc.)

Nabízíme
* 20 dní dovolené + volno mezi vánočními svátky
* Flexibilní pracovní doba
* Bonusy/prémie
* Možnost občasné práce z domova
* Sick days
* Mobilní telefon
* Notebook
* Stravenky
* Vzdělávací kurzy/školení
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
* Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Junior Research Analyst, vhodné pro absolventy!

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.