SALES MANAGER CZ&SK - SW license sales

Pracovní místo ( SALES MANAGER CZ&SK - SW license sales ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste zkušený obchodník v oblasti IT infrastruktury a hledáte novou pracovní výzvu? Máte obchodní zkušenost v rámci českého a případně i slovenského trhu a aktivní znalost angličtiny? Láká Vás oblast zabezpečení aplikací a prodeje licencí s tím souvisejících?

Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:
- hledání nových obchodních příležitostí na českém i slovenském trhu
- rozvoj zákazníků z bankovního, telco a státního sektoru
- příprava obchodních prezentací a nabídek
- prodej licencí v oblasti bezpečnosti aplikací
- příprava obchodní strategie ve svěřené obchodní oblasti
- tvorba obchodních forecastů
- sledování trendů, monitoring konkurence
(- po půl roce možnost vedení obchodního týmu)