Fakturant/ ka, vhodné pro absolventy!

Pracovní místo ( Fakturant/ ka, vhodné pro absolventy! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká Tě oblast nemovitostí? Chceš se stát součástí mezinárodní společnosti, kde s kolegy budeš moci mluvit anglicky?

Pokud máš vystudovanou obchodní akademii a máš přehled o účetnictví, neváhej se přihlásit na pozici Junior Fakturant/ka, na kterou se s radostí zaučí zkušenější kolegové.

A co Tě na pozici Junior Fakturant/ka bude čekat?

* Zpracování příchozích faktur a zaměstnaneckých výdajů, kontrola údajů a správnosti DPH
* Péče o bankovní platby, kontrola správnosti příkazů k platbě
* Správa účtu závazků
* Příprava interních měsíčních reportů
* Příprava účetních zápisů týkající se dohadných položek
* Komunikace se zahraničními pobočkami a s dodavateli
* Pravidelná inventarizace pokladny

Zaujali jsme Tě? Zašli svoje CV v českém i anglickém jazyce.

Lokalita: Praha 1
Nástup: Nejlépe v průběhu října 2018
Mzda: 28-33 000 Kč/měs dle zkušeností kandidáta
Pracovní smlouva: Na dobu neurčitou