Účetní asistent/ka, zpracování platebních příkazů

Pracovní místo ( Účetní asistent/ka, zpracování platebních příkazů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste samostatná/ý, pečlivá/ý a komunikativní? Líbila by se Vám práce v malém, příjemném prostředí s vlastní kanceláří? Angličtina Vám nedělá problém? Kontrola a příprava účetních dokladů je Váš denní chleba? Pak hledáme právě Vás!

Na pozici BACK OFFICE SUPPORT budete mít na starost:

Další volná místa

Mzdová účetní V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: tgacv@tgacv.cz do 15.3.2019. Místo výkonu práce - Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Požadujeme - praxe min. 2 roky v oboru, práce s ...
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Chomutov, Inzerováno před 2 dny

Finanční Controller/ka místo výkonu práce: Minice 60, Žatec Náplň práce: -zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti -spolupráce na sestavování plánů a výhledů -nastavování skladových cen, revize kalkulací -kontrola automatického účtování výrobního ...
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 3 dny

ÚČETNÍ Kontakt: Nováková Helena Ing., e-mail: helena.novakova@windsor-carlsbad.cz Nabízíme práci účetní. Podnikové stravování. Volné místo účetní pro lokalitu Karlovy Vary.
Windsor Spa Hotel s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny