Grafton Recruitment s.r.o. Týmový/á Účetní

Týmový/á Účetní

Pracovní náplň
Máte zkušenost s účetnictvím? Rád/a byste pracoval/a v týmu účetních, kde byste měl/a na starost jenom dílčí čast účetnictví?

Tak mi zašlete Váš životopis a sen se může stát skutečností!

Pro meznárodní společnost působící v oblasti Real Estate obsazujeme pozici ÚČETNÍ, která by měla umět:

- účtovat došlé faktury
- kontrolovat platby
- pracovat v týmu

Lokalita: Praha 1

Požadavky
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- 1,5 roku praxe v účetnictví
- AJ na úrovni B1 - čtení a psaní emailů
- Dynamická osobnost
- Odolnost vůči stresu

Nabízíme
* Roční bonus ve výši 1-2,5 násobku platu
* Flexibilní pracovní doba
* Home- office
* Příspěvek na jazykové kurzy
* Občerstvení na pracovišti (snídaně, obědy, nápoje)
* Pravidelné firemní akce, 1x ročně společná akce v zahraničí
* Slevy do všech obchodů OC Quadrio

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Týmový/á Účetní

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 35000 - 45000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.