Týmový/á Účetní

Pracovní místo ( Týmový/á Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost s účetnictvím? Rád/a byste pracoval/a v týmu účetních, kde byste měl/a na starost jenom dílčí čast účetnictví?

Tak mi zašlete Váš životopis a sen se může stát skutečností!

Pro meznárodní společnost působící v oblasti Real Estate obsazujeme pozici ÚČETNÍ, která by měla ...

Další volná místa

FINANČNÍ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ, ÚČETNÍ JUNIOR POŽADUJEME: - spolehlivost - pečlivost - ochota učit se nové věci NABÍZÍME: - po zaučení možnost 1 dne home office Zaměstnanecké výhody: školení HLÁSIT SE: Švarcová Martina Mgr., e-mail: ...
Intras Consulting, a.s. Most, Inzerováno včera

MZDOVÝ/ -Á A VŠEOBECNÝ/ -Á ÚČETNÍ MZDOVÝ/ -Á A VŠEOBECNÝ/ -Á ÚČETNÍ NÁPLŇ PRÁCE: - zpracování mezd a účetnictví pro klienty daňové a účetní kanceláře Vhodné i pro studenty VŠ. Pracovní doba je od 8:00 do 16:30 hod, možnost úpravy pracovní doby. Možnost zkráceného úvazku. HLÁSIT SE: ...
BR TAX CONSULTING s.r.o. Lom, Inzerováno před 2 dny

DAŇOVÝ ÚČETNÍ ABSOLVENT VŠ DAŇOVÝ ÚČETNÍ ABSOLVENT VŠ možnost odborného růstu HLÁSIT SE: Lanc Jiří JUDr., Ing., e-mail: lanc@agis.cz Volné místo daňový účetní absolvent vš pro lokalitu Most.
AGIS, a.s. Most, Inzerováno před 2 dny