Asistent/ka týmu s ANGLIČTINOU - centrum PRAHY

Pracovní místo ( Asistent/ka týmu s ANGLIČTINOU - centrum PRAHY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Prestižní mezinárodní advokátní kancelář rozšiřuje svůj administrativní tým o pozici ASISTENTA/KY. Ideální kandidát umí ANGLICKY a má ZKUŠENOSTI z ASISTENTSKÉ pozice. Jste to VY? Pak se nám přihlašte!!

Co bude Vaší denní náplní:
* Administrativní podpora advokátů
* Zajišťování služebních ...

Další volná místa

ASISTENT Auditora junior - pro absolventy VŠ ASISTENT Auditora junior - pro absolventy VŠ absolvent VŠ ekonomického směru se zaměřením na audit a účetnictví HLÁSIT SE: Lanc Jiří JUDr., Ing., e-mail: lanc@agis.cz Volné místo asistent auditora junior - pro absolventy vš pro lokalitu Most.
AGIS, a.s. Most, Inzerováno včera

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, JIP a Praktické sestry Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - oddělení chirurgie, JIP a interna, Požadujeme: vzdělání - střední zdravotní škola - obor zdravotnický asistent. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném ...
Rokycanská nemocnice, a.s. Rokycany, Inzerováno včera

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) Praktické sestry Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - oddělení chirurgie, JIP a interna, Požadujeme: vzdělání - střední zdravotní škola - obor zdravotnický asistent. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném ...