Podnikový právník, bankovní prostředí

Pracovní místo ( Podnikový právník, bankovní prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme příležitost práce pro významnou mezinárodní banku. Tato společnost se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách ankety banka roku a patří k nejvyhledávanějším zaměstnavatelům v ČR.
V současné chvíli hledají nové tváře do svého právního týmu.

Co zde bude náplň práce právníka?
* Poskytovat právní služby v komplexních případech v oblasti korporátního financování a zajištění
* Samostatně vypracovávat právní stanoviska, revidovat a strukturovat smluvní dokumentaci
* Účastnit se jednání s interními i externími klienty
* Vést práci na důležitých úkolech a projektech v komplexních právních otázkách samostatně i v týmu
* Analyzovat právní problémy a poskytovat souhrnné právní služby

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Nástup: nejdéle 1.9.2018
Lokalita: Praha 5
Smlouva na dobu určitou 2 roky, zástup za MD