Právník v developerské společnosti - vhodné pro absolventy!

Pracovní místo ( Právník v developerské společnosti - vhodné pro absolventy! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úspěšně jste ukončil/a VŠ vzdělání právního směru? Zajímáte se o oblast realit a je to pro Vás atraktivní prostředí?

Chcete se učit od nejlepších a stát se členem jedné nejúspěšnější, původem české developerské společnosti?

Momentálně hledáme obchodního právníka/obchodní právničku pro divizi Property managementu pro správu portfolia.

A co bude Vaší náplní práce v rámci pozice právníka?
* Vedení právní agendy společnosti se zaměřením na obchodní a občanské právo
* Administrativní podpora vedení společnosti při pronájmu a správě nemovitostí + právní poradenství
* Účast na strategických projektech a obchodních jednáních
* Tvorba vzorových dokumentů společnosti
* Vedení agendy nájemních vztahů, reporting pro management a banky
* Komunikace a jednání s orgány státní spravy, s klienty, dodavateli, bankami

Zaujali jsme Vás? Zašlete tedy svoje CV v české i anglické verzi a brzy se Vám ozveme!

Nástup: Možný ihned
Mzda: Dle zkušeností kandidáta
Typ pracovního poměru: HPP