Junior HR Specialist - Praha 1, 30 - 40 000 Kč/měs.

  • Praha 1

Pracovní místo ( Junior HR Specialist - Praha 1, 30 - 40 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již nějaké zkušenosti s HR agendou? Nebojíte se mluvit anglicky a pracoviště na Praze 1 je pro lákavé?

Pokud se rád/a učíte a dokážete udržet pořádek v administrativě, jste náš člověk, kterého hledáme na pozici junior HR specialisty! :)

Co Vás nemine na pozici junior HR specialisty?

* Vedení HR administrativy vč.vytváření nabídek pro kandidáty a pracovních smluv
* On-boarding nových zaměstnanců
* Psaní inzerátů, vyhledávání kandidátů, prescreening, vedení pohovorů
* Aktualizace databáze zaměstnanců, zadávání změn
* Koordinace školení
* Spolupráce na organizaci teambuildingů
* a další ad-hoc úkoly

Zaujali jsme Vás? Přihlašte se a zašlete svoje CV v české i anglické verzi a rádi se s Vámi spojíme.

Nástup: Dohodou
Lokalita: Praha 1
Mzda: 30 - 40 000 dle zkušeností kandidáta
Pracovní doba: 8-17h/9-18h