Specialista náboru / recruiter, 30-35 000 Kč/měs.

  • Praha 9

Pracovní místo ( Specialista náboru / recruiter, 30-35 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás vyhledávání a pohovorování kandidátů? Máte zkušenosti s pozicemi "modrých límečků"?
Společnost zabývající se outsourcingem služeb jako security, recepce nebo úklid hledá k sobě do týmu zapáleného recruitera!

Náplň práce:
* Tvorba inzerátů pro pracovní pozice
* Vyhledávání kandidátů na vybraná pracovní místa
* Vedení pohovorů (telefonické, osobní)
* Doporučování kandidátů
* Komunikace s klienty
* Komunikace s personálními agenturami

Mzda: 30 - 35 000 Kč/měs.
Nástup: Možný ihned
Pracovní doba: pružná, povinnost být v kanceláři 9-15h
Smlouva: na dobu určitou - zástup za MD 2-3 roky