Back office asistent/ka v realitách, Praha 1!

  • Praha 1

Pracovní místo ( Back office asistent/ka v realitách, Praha 1! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chceš pracovat pro jednu z nejvýznamnějších realitních kanceláří v Praze a baví tě komunikace a administrativa?

Nebojíš se zvednout telefon a cokoliv zařídit?

Pokud mluvíš anglicky a máš již nějaké zkušenosti z administrativy nebo ze zákaznického servisu, pošli nám svoje CV v českém i anglickém jazyce!

A co přesně tě bude čekat na pozici asistenta/ky v realitní kanceláři?

* Práce s interní databází
* Příprava a kontrola podkladů pro inzerci
* Aktualizace a kontrola ceníků a sales statusů
* Příprava podkladů pro prohlídky bytů
* Kontakt s notáři, katastrem nemovitostí, dodavateli
* Administrativní podpora prodejního týmu
* Aktivní vyhledávání partnerů a komunikace s nimi

Nástup: Možný ihned
Lokalita: Praha 1