Exekutivní asistent/ka pro CEO, bankovní prostředí - Praha 1

  • Praha 1

Pracovní místo ( Exekutivní asistent/ka pro CEO, bankovní prostředí - Praha 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již bohaté zkušenosti s asistentskou rolí a ovládáte ji na profesionální úrovni? Troufnete si na ni i v případě, že přímý nadřízený je plně anglicky mluvící?

Pokud ano, tak se nám přihlašte na pozici Exekutivní asisten/ka pro CEO do mezinárodního prostředí v oblasti financí a bankovnictví!

Náplň práce:
* Plná administrativní podpora CEO
* Organizace schůzek, kalendáře
* Organizace pracovních cest
* Účast na jednání a tvorba zápisů
* Koordinace pravidelných meetingů managementu
* Kontrola faktur, tvorba objednávek
* Spolupráce na přípravách teambuildingů
* Spolupráce na aktivních projektech
* Zodpovědnost za svěřený budget
* Spolupráce s dalšími odděleními při organizování celofiremních CSR aktivit
* a mnoha dalšího :)

Lokalita: Praha 1
Nástup: Ihned
Mzda: Dle zkušenostní kandidáta

Prosíme o CV v českém i anglickém jazyce!