Recepční, od 25 000 Kč/měs.a skvělé benefity!

  • Praha 8

Pracovní místo ( Recepční, od 25 000 Kč/měs.a skvělé benefity! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi opravdu komunikativní typ, který se nestydí mluvit? Chceš v práci využívat angličtinu?
Vyhovovala by ti práce blízko metra Křižíkova?

Tak nám zašli svoje CV v českém i anglickém jazyce a staň se členem týmu úspěšné mezinárodní společnosti!

A co bude především náplní Tvojí práce?
* Zajištění plynulého chodu kanceláře
* Vyřizování emailů, přepojování telefonických hovorů
* Uvádění návštěv, péče o klienty
* Správa zasedacích místností
* Objednávky občerstvení, kancelářských potřeb
* Zajištění kurýrů, objednávky taxi
* Zadávání objednávek do SAPu
* Spolupráce s HR oddělením (docházka, podklady pro mzdy)

Lokalita: Praha 8 (metro Křižíkova)
Nástup: Ihned!
Mzda: 25-30 000 Kč/měs. (dle zkušeností)