Team Leader Expedice

  • Brno - Slatina

Pracovní místo ( Team Leader Expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Team Leader Expedice - Brno,CTPark Slatina

Požadavky - středoškolské vzdělání technického směru (může být nahrazeno přiměřenou praxí),
- prokazatelná zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
- prostorová představivost
- pečlivost
- manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
- praxe s VZV
- práce na PC (Word, Excel) podmínkou, MRP systémy (MFG, SAP apod.) výhodou
- komunikativní znalost AJ velkou výhodou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, 6: 00 - 14: 15; 13: 45 - 22: 00) Nabídka - motivující platové ohodnocení
- kreativní práci a přátelský kolektiv
- zázemí silné zahraniční společnosti (nástup do kmenového stavu)
- místo výkonu práce – CTPark Slatina
- pracovní doba - 2směnný provoz (Po-Pá ranní, odpolední)

Široká nabídka benefitů:
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- jazykové kurzy
- firemní vzdělávání a interní školení
- firemní akce Pracovní náplň - operativa (50% náplně práce), která zahrnuje chystání zboží, jeho balení a nakládku a vyplňování dokumentů
- organizační a administrativní záležitosti (50% náplně práce)
- vedení týmu 10 zaměstnanců