Financial Controller

Pracovní místo ( Financial Controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chcete se stát součástí světově úspěšné společnosti sídlící nedaleko Prahy? Máte analytické myšlení a přesnost? Na pozici FINANCIAL CONTROLLER budete mít za úkol:

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

FINANČNÍ ÚČETNÍ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - až 25 000 Kč/měs. Baví vás účetnictví a vyznáte se v Excelu? Rádi byste pracovali na zkrácený úvazek? Nebo jste na mateřské dovolené a ráda byste si přivydělala? Tak neváhejte a pošlete nám životopis a staňte se součástí společnosti, která je vedoucím evropským ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

DATA ANALYST, technical background Are you experienced in data analyses and have some financial knowledge? Would you like to work in an international environment?
Grafton Recruitment s.r.o. Prosek, Plný úvazek, Inzerováno včera

Fraud Investigation with TURKISH Do you want to be our Client´s internal police officer? Are you interested in investigation? We are looking for candidates interested to take on role where they will be responsible for tracking FRAUD, which may involve monitoring financial ...