Financial Controller

Pracovní místo ( Financial Controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chcete se stát součástí světově úspěšné společnosti sídlící nedaleko Prahy? Máte analytické myšlení a přesnost? Na pozici FINANCIAL CONTROLLER budete mít za úkol:

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

Cash Collection - Front and back office activities with FRENCH A multinational, billion dollar company is in need of a FRENCH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company? Here is an ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Experienced AP Accountant – New Finance Department Position outline A unique opportunity to participate in building and consolidating a small Finance Service Delivery Center focusing on General Ledger, Controlling and Reporting and Accounts Payable processes. The company has a successful track ...

IT DEUTSCH 2 days of #home office# in week plus NO SHIFTS Are you keen on IT (even self student of IT programs, ticketing tools etc)? Then IT supportis for you: * Support in German language - communicative level * Creating tickets * Data management * Monitoring and controlling of internal system and ...