Specialista controllingu

Pracovní místo ( Specialista controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyznáte se v controllingu a finančním plánování? Účetní systém Abra nebo SAP pro vás není překážkou? Staňte se součástí týmu společnosti s více než 150-ti letou tradicí. Na pozici SPECIALISTA CONTROLLINGU budete mít na starost zejména:

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

Coordinator with French We have a nice opportunity available for fresh graduates or candidates who are seeking their first job experience on the job market. As the time sets high requirements especially on languages skills of candidates, practise it and make sure your ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Accounts Payable Accountant Our client´s technological independence, global talent and extensive partner alliance combine to deliver powerful next-generation IT services and solutions. The company is recognized among the best corporate citizens globally and is a leading ...

Regulatory Affairs Zajímá Vás oblast registrace léčiv? Jste pečlivý, zodpovědný a máte zájem o práci ve farmacii? Na pozici Registration Specialist budete: * pracovat s registrační dokumentací * spolupracovat se smluvními partnery a s dalšími odděleními uvnitř ...