OBCHODNÍ MANAŽER - IT

  • Praha 10

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER - IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máš obchodní zkušenosti? Jednal jsi s velkoobchody a distributory? Chceš pracovat pro jednoho z předních distributorů hardware a softwere na českém trhu? Tak neváhej a pošli mi svůj životopis.

Pro našeho klienta, IT distributora, právě hledáme Obchodního manažera pro VIP klienty ! ! !

Náplň práce:
*rozšiřování oblasti spolupráce se stávajícími obchodními partnery a hledání nových možností spolupráce
*služební cesty za klienty, účast na akcích pořádaných pro zákazníky
*přijímání a vyřizování objednávek a související obchodní administrativa
*poskytování informací obchodním partnerům
*sledování platební morálky partnerů

Region: Praha