Supply Chain Specialist - Až 50 000 CZK!

Pracovní místo ( Supply Chain Specialist - Až 50 000 CZK! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme schopného profesionála v oblasti Logistiky, kterému v krvi koluje Supply Chain Management a disponuje vynikajícími organizačními schopnostmi. Pro koho budete pracovat?

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Invoicing Analyst with FR and EN - flexi working hours Are you searching for an interesting job where you can actively use your ENGLISH and FRENCH? Are you interested in FINANCE area? YES? Then we have a great job opportunity for you! You would work for an international IT services company which ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Financial Analyst - Contributions to ACCA Are you experienced in accounting and analyzing? Are you fluent in English? Then we have a great job opportunity for you! As the Financial Analyst you will be responsible for: - Account Receivables (AR) reconciliation - Analysis of AR – ...

Invoice Processor with SPANISH - Combine Administration and Finance Spread your wings and get experience in a friendly team full of experts ! Use your language skills every day and extend your knowledge in finance field. A stable and expanding company operating worldwide is currently looking for junior candidates ...