Manažer logistiky

  • Tachov

Pracovní místo ( Manažer logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: logistika
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení logistických toků společnosti a jejich optimalizace
- Vypracování logistického konceptu při náběhu nových projektů
- Schvalování objednávek materiálu, řízení skladových zásob
- Spolupráce na specifikaci a zajištění obalového materiálu s projektovým týmem a zákazníkem
- Kalkulace logistických cen a zadávání dat do logistických oddílů zákaznických portálů
- Optimalizace nakupovaného množství a ceny surovin a materiálů a skladu hotových výrobků
- Komunikace s logistickým oddělením zákazníků a dodavatelů
- Hodnocení dodavatelů
- Vedení týmu oddělení (přímo podřízení): Vedoucí interní logistiky, Vedoucí expedice, Disponenti (či do budoucna Senior Disponent), Nákupčí; cca 30 zaměstnanců celkem

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oboru logistika
- Min. 5 let praxe na obdobné pozici (manažerské dovednosti)ideálně z výrobní společnosti
- Znalost logistických procesů
- Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- Výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Pokročilá znalost práce na PC (ERP systémy, MS Excel, Word, Outlook)

NABÍZÍME:
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel: 725 817 242.