Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Produktový specialista #zkušenosti #oopp

Pracovní místo ( Produktový specialista #zkušenosti #oopp ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Prosperující firma zabývající se ochrannými pracovními pomůckami hledá zkušeného Produktového specialistu. Pokud máte zkušenosti s produktovým marketingem, plynulou angličtinu a chuť realizovat se v pozitívně naladěném týmu, určitě čtete dál!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup
Marketing, reklama a PR

Další volná místa

Specialisté po telefonu (42230) Místo výkonu práce: Louny Náplň práce: jednoduchá práce na PC,poskytování služeb zákazníkům Požadujeme: zodpovědný přístup k práci schopnost pracovat samostatně i v týmu komunikativnost Co nabízíme: možno HPP i DPČ práce vhodná pro matky s dětmi ...
CTSCZ spol. s r.o. Louny, Inzerováno před 3 dny

Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyk Místo výkonu práce : Praha První kontakt e-mailem na: cz.hr@conduent.com (kont os. Veselá Kateřina, tel.: +420 724 161 194) Náplň práce: Jako specialista zákaznické/technické podpory, budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou ...
ACS Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Programátoři počítačových aplikací specialisté Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu gabriel@czechrelocate.cz Kontaktní osoba: pan Gabriel Otřísal UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Zájemci s doporučenkou nechť zašlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven ...
Acamar Outsourcing Services s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit