Product manager Rx

Pracovní místo ( Product manager Rx ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost jako product Manager ve farmacii? Hovoříte plynně anglicky a chcete mít na starost portfolio Rx produktů?

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA Společnost NUVIA a. s. je významná inženýrsko-dodavatelská společnost zajištující komplexní dodávky a služby pro zákazníky z oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky. Svými produkty umožňuje firmám růst v oblasti výroby, ...
NUVIA a.s. Praha, Inzerováno včera

dělník/ce potravinářské výroby v mlékárenství Dělník (dělnice) sýrárenské výroby Požadavky : SOU, ochota pracovat na směny, manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou VZV, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti s více než ...
MADETA a. s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno včera