Product manager Rx

Pracovní místo ( Product manager Rx ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost jako product Manager ve farmacii? Hovoříte plynně anglicky a chcete mít na starost portfolio Rx produktů?

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

START IN HR with ENGLISH and DUTCH, 35 000 CZK/m Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and Dutch? If you answered YES twice then there is a great opportunity opening in front of you! We are searching for candidates suitable for a position of ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

START IN HR with ENGLISH and ROMANIAN, 35 000 CZK/m Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and Romanian? If you answered YES twice then there is a great opportunity opening in front of you! We are searching for candidates suitable for a position of ...

HR ASSISTANT, 25-40h/w, 15 - 27 000 CZK/m Are you an university student or fresh graduate, who is looking for a great job opportunity to start your career in HR? Do you speak English on fluent level and are you able to work at least 25h/w? We are offering a great opportunity to work ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera