Senior Relationship Manager for CEE region with Polish

Pracovní místo ( Senior Relationship Manager for CEE region with Polish ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Our client, international bank, who provides various commercial banking products and services in Europe, the Middle East, and Africa is looking for suitable candidates for the position of Senior Relationship Manager in CEE region with Polish.

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Analytici pro AM / PS Pozice: analytici pro AM / PS OC Přehled pozice: analytici pro AM / PS jsou plně zodpovědní za vyhledávání obchodních příležitostí a možností vytvářet nové výnosy z prodeje a zisku pro naši společnost, podpora prodeje a AM / PS strategie Znalosti a ...
Doosan Infracore Europe, odštěpný závod Dobříš, Inzerováno před 2 dny

Project Launch Manager | AUTOMOTIVE Máte zkušenosti s projektovým řízením? Zaváděli jste nové projekty v automotive výrobě? Mezinárodní automotive společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: Launch Manager | AUTOMOTIVE
Grafton Recruitment s.r.o. Rakovník, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

IT Manager Do you want to become a part of a huge international company that undoubtedly belongs to the largest and most important in its field?